Yaz Kampı Arama >> Malta , Tüm Şehirler ,

2 Haftalık
1,180.00
başlayan fiyatlar

Akdeniz’in incisi, bol güneşli Malta Adası, sayısız plajları, kristal mavisi denizleri ve rahatlatan atmosferiyle öğrencilerin eğitim yaşantılarını tamamlar. Malta’nın yüzyıllık eşsiz kültürünü yansıtan müzeleri, zengin tarihi ve duvarlarla çevrili şehirleri de cabası!

2 Haftalık
1,480.00
başlayan fiyatlar

Bu program konaklama ve dersliklerin güvenli ve konforlu olduğu okul kampüsünde yer alıp, en genç öğrencilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Öğrenciler sahil gezileri, Karaoke, hazine avı, botla gezinti ve daha birçok heyecanlı aktiviteler boyunca EC’nin kalifiye ve kendini işine adamış
eğitmenleri ve sosyal liderleri ..

ESE - Malta (11-13)

Malta , Malta


2 Haftalık
1,600.00
başlayan fiyatlar

Okulumuz Malta St. Julians merkezde bulunmaktadır. Maltanın en hareketli gece ve gündüz hayatının olduğu bölgede yer alan okulumuzun tüm sınıfları akıllı elektronik tahtalar içermektedir. Sınıfların tamamında klima bulunur. 1996 yılından beri Maltada dünyanın her yerinden yüzbinlerce öğrenci ağırlamış olan okulumuz, Feltom, Alto, Eaquals gibi dünya..

2 Haftalık
1,460.00
başlayan fiyatlar

Bu program konaklama ve dersliklerin güvenli ve konforlu olduğu okul kampüsünde yer alıp, en genç öğrencilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Öğrenciler sahil gezileri, Karaoke, hazine avı, botla gezinti ve daha birçok heyecanlı aktiviteler boyunca EC’nin kalifiye ve kendini işine adamış eğitmenleri ve sosyal liderleri ..

2 Haftalık
1,190.00
başlayan fiyatlar

Yaz tatilini Malta Chamber College yaz okulu programında değerlendirmek isteyen gençlerimiz, misafirperver, özenle seçilmiş ailelerin yanında misafir olmaktadırlar. Öğrencilerimizin kaldıkları aileler ingilizce derslerin görüleceği okulumuza yürüyerek 5 - 25 dakika aralığındadır. Sabah ve akşam yemeklerini aileleri ile birlikte alan öğrencilerimi..

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.