Yabancı Dil Eğitimi

Yurtdışı Yaz Kampı - Yabancı Dil Eğitim

Yurtdışı yaz okulu ve yaz kampı programlarımızda yabancı dil eğitimi hafta içi hergün sabahtan öğleye kadar verilmektedir. Malta, Kanada, Amerika ve İngiltere başta olmak üzere yaz okulu ve yaz kampı programlarımızı gerçekleştirdiğimiz ülkelerdeki hava koşullarına göre bazen aktiviteler sabah saatlerinde yapılıp, yabancı dil dersleri öğleden sonraya da alınabilmektedir.

Çoğu okulumuzda ders sayısı haftada 20 ders saati şeklindedir. Öğrenciler ders saati dışında da farklı ülkelerden gelen kendi yaş grubu diğer çocuklarla arkadaşlıklar kurup, yabancı dillerini geliştirip, pratik yapma imkanı bulacaklardır. Daha akıcı bir dil için yaz kamplarının yararı bu yaş grubu çocuklar için büyüktür.

 

Yabancı dil eğitimini ve yabancı ülkelerde bulunarak dillerini geliştirmenin keyfini bu genç yaşlarında yaşama fırsatı bulan çocuklar, ilerleyen yaşlarında yabancı dil seviyeleri yaşıtlarına oranla çok ilerlemiş olarak ve geldikleri seviyeyi daha da üst düzeylere taşımak isteğiyle daha başka programlara veya yurtdışında üniversite eğitimi almaya yönelmektedirler.


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.