Okullara Ulaşım

Yurtdışı Yaz Kampı - Okullara Ulaşım

POSEIDON Yurtdışı Eğitim olarak, öğrencilerimizin Vize işlemlerini takiben onların uçuş detaylarını ve havaalanı karşılamalarının ayarlanması da hizmetlerimizin en önemli noktalarından birisini oluşturmaktadır. Yurtdışı yaz okulu ve yaz kampı programlarımıza kayıtlı öğrencilerimiz için en uygun uçuşu tespit etmekteyiz. Burda bir önemli nokta da okul yetkililerimizin öğrencilerimizi havaalanlarından karşılayacakları saat aralığı içerisinde bir uçuş bulmaktır.

Dikkat ettimiz bir başka nokta, öğrencilerimizi mümkün olduğu kadar direk uçuş seferleriyle inecekleri ülke ve havaalanına ulaştırmaya çalışmamızdır. Çoğu zaman İngiltere ve Malta gibi daha yakın ülkelere direk uçuşlar tercih edilmektedir. Öğrencinin varış yapacağı havaalanına ulaşımını takiben karşılanarak konaklama sağlayacağı aileye yada yurda ulaşımı POSEIDON Yurtdışı Eğitim ile öğrencilerimizi yerleştirdiğimiz okulumuzun ilgileriyle birlikte koordine ederek gerçekleşmektedir. 

 
Öğrencilerimiz havaalanına indikleri anda genellikle de gümrükden çıkar çıkmaz okul yetkililerimiz tarafından karşılamaları yapılmaktadır. Bavulunu da alan öğrencimiz okul yetkilisiyle birlikte ve özel bir araçla konaklama yapacağı yere kadar götürülür.


Grup halinde seyahatlerde grubun tüm üyeleri ve grup lideri için POSEIDON Yurtdışı Eğitim yetkilileri ile yine okulumuzun yetkilileri arasındaki koordineli çalışma sonucunda müstakil bir araç ayarlanarak yapılır. Tüm grup havaalanından aynı anda çıkarak aynı araca binmektedir.


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.