Fiyatlar

Yurtdışı Yaz Kampı - Fiyatlar

Yurtdışında bulunan yaz kampı ve yaz okulu programlarımıza 8 ile 17 yaş aralığındaki gençlerimizin katıldığını göz önünde bulunduran okullarımız, öğrencilerimizin konforu için HERŞEY DAHİL fiyat vermektedirler. HERŞEY DAHİLden kastımız özetle şu maddelerdir ;

Konaklama (seçilen tipte konaklama)
Yabancı Dil Dersleri
Yemekler (tüm öğünler)
Okul Başvuru Ücreti
Havaalanı Transfer Ücretleri
Tüm Aktiviteler
Geziler
Dil Dersleri için Gereken Kitap ve Materyaller

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu maddeler ülkelere ve okullarımıza, onların fiziksel koşullarına ve etkinlik ve aktivite programlarına göre değişmektedir. Ancak burda vurgulamak istediğimiz nokta genellikle pek çok maddenin okulların fiyatlarının içerisinde yer almasıdır. Bu sebeple de okullarımız yaz kampı organizasyonları için  HAFTALIK fiyat vermektedirler. Dolayısıyla öğrencilerimiz ve siz velilerimiz öğrencilerimiz kaç hafta yurtdışında kalacaklarsa genel maliyeti kolaylıkla hesaplayabilmektesiniz. Ayrıca çocuklarınıza çok az bir harçlık vererek, geziler esnasında bireysel harcamalarını yapabilmelerini sağlayabilirsiniz. 

Hangi okulumuzun fiyatlarına nelerin dahil olup olmadığını YAZ KAMPI OKULLARIMIZ VE ÜLKELER sayfalarımızda rahatlıkla görebileceksiniz.

POSEIDON Yurtdışı Eğitim, her zaman olduğu gibi okul seçimlerinizde ve fiyatlara dahil olan hizmetlerde sizlere tam bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.